Реєстрація на:


  
Новичкам
сюда!
мой профиль | | FAQ
  Слежение за ответами в этой теме   
SKIER - FORUM   » Фан-клуб "ЗИМНИЙ ФРИСТАЙЛ"   » Вітаємо Станіслава Кравчука з третім місцем на турнірі в Чехії - Добавить в закладки
 
Автор Тема: Вітаємо Станіслава Кравчука з третім місцем на турнірі в Чехії
<<Ann>>
Без регистрации
Сообщение №0, отправлено 26 Сен 2004 11:45
Отправить ответ   Ответить по тексту <<Ann>>    Редактировать/удалить сообщение

“Freestyle Czech Open”

Стрибав в воду, приземлився на п’єдестал

Вже не вперше українець, член клубу  СТК "Синяк", що на Закарпатті Станіслав Кравчук сходить на п’єдестал пошани літнього турніру “Freestyle Czech Open”, проведення останнього вже стало доброю традицією. У 2003 році Станіслав був другим, у 2004 –му – здобув “бронзу”. Цього року, щоправда, до Акробатпарку ’їхалися далеко не всі найкращи представники Старого світу. Наприклад, проігнорували запрошення олімпійського чемпіона Солт-Лейк-Сіті и господаря змагань Алєша Валенти білоруси та росіяни. До шістки зумів пробитися ще один одноклубник Станіслава Енвєр Аблаєв, трошки не вистачило для того, щоб порбитися далі попередньої стадії Ігорю Ішутко.

Чоловіки

Попередні змагання:
1. Алєш Валента (Чехія) – 132.89
2. Ніколя Тепо (Франція) – 127.27
3. Станіслав Кравчук (УКРАЇНА) – 129.94
4. Крістіан Ріявєц (Австрія) – 116.72
5. Мартін Волті (Швейцарія) – 124.89
6. Енвєр Аблаєв (УКРАЇНА) – 120.96
7. Ігор Ішутко (УКРАЇНА) – 116.64
…10. Олександр Абраменко (УКРАЇНА) – 101.66

Півфінал
1. Алєш Валента (Чехія) – 129.94
2. Крістіан Ріявєц (Австрія) – 127.22
3. Станіслав Кравчук (УКРАЇНА) – 126.83
4. Ніколя Тепо (Франція) – 117.04
5. Енвєр Аблаєв (УКРАЇНА) – 116.24
6. 5. Мартін Волті (Швейцарія) – 115.06

Фінал
1. Алєш Валента (Чехія) – 129.50
2. Ніколя Тепо (Франція) – 129.01
3. Станіслав Кравчук (УКРАЇНА) – 61.60



Дві Ольги і одна Надія
Жіночі змагання цього року вийшли менш представницькими ніж минулого року. З різних причин не приїхали до Акробат парку минулорічні медалісти “Freestyle Czech Open” росіянка Корольова, білоруска Слівець та швейцарка Лой. Таким чином Відкритій чемпіонат Чехії фактично перетворився на міжусобні розбірки українок, найкраще в яких показала себе Надія Діденко.


Жінки
1. Надія Діденко (Україна) – 180.31
2. Ольга Полюк (Україна) – 151.97
3. Ольга Волкова (Україна) – 75.40
4. Мартіна Конопова (Чехія) – 42.03

Нагадаємо, як це було минулого року
В той час, коли українські фрістайлісти перебували на зборі у Чехії, там проводився літній турнір. “Freestyle Czech Open”. Тож вони, можна сказати, вбили двох зайців: і потренувалися, і позмагалися, а позмагатися було з ким. В Чехію приїхали представники Швейцарії, Білорусі, Франції, Австрії, Росії — одним словом майже усі законодавці мод фрістайлу в Старому світі. Чим же викликана така увагу до цього турніру? А справа у тому, що одним з головних організаторів турніру був олімпійський чемпіон Солт-Лейк-Сіті чех Алеш Валента. Він завжди приділяв багато уваги популяризації фрістайлу на Батьківщині. А після олімпійського успіху його починання отримали ще й державну підтримку. За пару років чехи перетворили “Акробатпарк” (у ньому проходили вище згадані змагання – Авт.) у сучасний центр фрістайлу, один з найкращих в Європі. Втім, напевно, якби вітчизняному вболівальнику довелося поспостерігати за тим, що відбувалося в останньому, він щонайменше б здивувався.
– Ми стрибали з трампліна не з сніжним покриттям, а з штучним і приземлялися не на тверду поверхню, а у воду. В принципі це навіть краще, або інакше кажучи безпечніше – ділиться своїми враженнями Станіслав Кравчук – Звичайно, є свої незручності, наприклад, форма змочується, та й з басейну вилазити у лижному спорядженні не так вже й легко”.
Що ж це була далеко не єдина особливість цього турніру. Сам формат, за яким він проводився, був дещо незвичним. Не можна було, наприклад, повторювати стрибки під час змагань. А останні проводилися в чотири етапи, не так як на чемпіонатах та Кубках світу. Спочатку усі спортсмени проходили відбірковий етап і лише дванадцять кращих потрапляли до наступного. Потім із тих дванадцяти за результатами двох спроб шість кращих (Енвєр Аблаєв та Ігор Ішутко до їх числа не потрапили – Авт) проходили до півфіналу. А там вже визначали трьох щасливчиків, що у боротьбі один з одним розподіляли місця на п’єдесталі пошани. Втім тут виникає цілком логічне запитання, як же можна було оцінювати виступи фрісталійстів чи не без головного елементу оцінювання – чіткого приземлення. Невже, як у стрибках в воду, чим менше бризків, тим краще?
“Критерії, нібито, залишалися тими ж самими. Адже спеціаліст вже у повітрі повинен бачити як саме спортсмен завершить стрибок – розказує Станіслав Кравчук, який пройшов у фінал і там поступився лише господарю змагань вже заданому раніше Алешу Валенті – Втім, якщо на снігу усе більш менш зрозуміло: впав – тобі зняли балли, то на воді – хто як хоче, так і судить. На турнірі в Чехії, хіба що в одному випадку можна було однозначно сказати, що стрибок провалено. Словенець пішов вабанк, вирішив зробити стрибок у чотири оберти і зазнав невдачі – впав у воду “плашмя”.
СТИТИ (Чехия). ЛЫЖНАЯ АКРОБАТИКА. МУЖЧИНЫ. 1.А.Валента (Чехия) — 390,83. 2.С.Кравчук (Украина) — 253,66. 3.Н.Тепо (Франция) — 372,30...

[ 26 Сентября 2004: Сообщение исправлено: sanator ]

Все время: Киевское время
 
Переход на: