Новичкам
сюда!
мой профиль | | FAQ
  Слежение за ответами в этой теме
SKIER - FORUM   » Фан-клуб "ЗИМНИЙ ФРИСТАЙЛ"   » Кравчук знову злетів на п’єдестал - Добавить в закладки

Автор Тема: Кравчук знову злетів на п’єдестал
<<Ann>>
Без регистрации
Сообщение №0, отправлено 23 Фев 2005 09:49
Отправить ответ   Ответить по тексту <<Ann>>    Редактировать/удалить сообщение

Вже вдруге цього сезону злітає на п’єдестал етапу Кубка світу 26-річний мукачівський фристайліст Станіслав Кравчук.

У змаганнях з лижної акробатики в італійському містечку Суоз д’Уль він виборов “бронзу”.

Станіслав Кравчук черговий раз був кращим у кваліфікації. Фінальний стрибок не дозволив йому вперше у кар’єрі та в історії українського фристайлу здобути перемогу. Проте учень Анатолія Мазура впевнено закріпився на третьому місці, набравши 252,09 бала. Його випередили лише канадці Стів Омишль (256,09) та молодий Кайл Ніссен (253,42).

Восьме місце посів ще один мукачівець Енвер Аблаєв (235,65), який кваліфікувався до фіналу з останнім результатом. На попередній стадії змагань зупинився Ігор Ішутко з Миколаєва (22 місце).

По-сусідству в підсумковому протоколі розташувалися українки Ольга Волкова (10-те місце) і Тетяна Козаченко (11-те місце). Вісімнадцяте місце посіла ще одна наша фристайлістка Надія Діденко. А перемогу здобула швейцарка Евелін Лю (197,20 бала), яка випередила китаянок Ніну Лі та Ксінксін Гуо.

Все время: Киевское время