SKIER - FORUM   » Фан-клуб "ЗИМНИЙ ФРИСТАЙЛ"   » УРА!!! Вітаємо Станіслав Кравчук здобуває "срібло" - Добавить в закладки

Автор Тема: УРА!!! Вітаємо Станіслав Кравчук здобуває "срібло"
Без регистрации
Сообщение №0, отправлено 23 Янв 2005 14:50
Отправить ответ   Ответить по тексту <<Ann>>    Редактировать/удалить сообщение

Срібний стрибок Кравчука
Зовсім трошки не вистачило 26-річному мукачівцю Станіславу Кравчуку (на фото) для того, щоб вписати нову сторінку в історію українького фристайлу і стати переможцем етапа Кубка світу у канадському містечку Феріньє. Всього два бали програв наш спортсмен американцю Джерету Петерсону (249,20 балів), якому дісталося “золото”.
Станіслав Кравчук вперше побував на кубковому п’єдесталі минулого сезону, коли у фінському містечку Рука за надзвичайно складних погодніх умов йому вдалося вибороти “бронзу”. І тепер в колекції кращого українського спортсмена Солт-Лейк-Сіті-2002 (п’яте місце) не вистачає лише “золота”.
Станіслав Кравчук дуже вдало – із другого місця в кваліфікації розпочав свої виступи. Три тижні тому у канадськом Тремблані учень Анатолія Мазура також захопив лідерство після попередньої стадії змагань, але не зміг його втримати. У Феріньє мукачівець вирішив не ризикувати і спростив свій фінальний стрибок. Тим не менше, він приніс йому “срібло”. Всього 18 сотих бала програв нашому фристайлісту бронзовий призер білорус Олексій Гришин (246,88). Миколаївець Ігор Ішутко та мукачівець Енвєр Аблаєв посіли відповідно 12-те та 23-тє місця.
У жіночих змаганнях на перші дві сходинки п’єдесталу зійшли китаянки Шуанг Ченг (190,84) і Ніна Лі (185,66). Менш ніж на два бали програла бронзовій призерці господарці схилу Вероніці Бауер екс-українка, а нині білоруска, Алла Цупер, яка вдруге поспіль стала четвертою.