SKIER - FORUM
мой профиль | | FAQ
SKIER - FORUM » Анализ рейтинга сообщения

« Возвратиться в тему. »

Анализ рейтинга сообщения
Автор: costya68
Сообщение:

Kauns

Як я вже писав місцем проживання було вибрано Kauns (невеличке село на висоті 1100 метрів над рівнем моря, принаймні так показував мій жпс)  одразу з кількох причин, по-перше була дуже хороша пропозиція від господарів та й самі апартаменти дуже великі (85 кв.м.) та зручні, по-друге планувалось катання не тільки в районі Serfaus-Fiss-Ladis але й в Nauders та на льодовику Kaunertal.

Ось кілька фото вигляд з апартаментів

в сторону Серфауса

на Каунерталь

День другий. Катання в Serfaus

Про сам курорт описувати вдруге не буду, кому інтересно і хто не читав можна почитати тут

Сама зона катання Serfaus-Fiss-Ladis хоча і об’єднана проте складається з 3-х частин, 1-ша над селом Serfaus (район гір Pezid 2770m, Lazid 2351m, Scheid 2424m, Obere Scheid 2600m, Alkopf 2023, Komperdell 1980m та Plansegg 2376m) є найбільшою та інтереснішою на мій погляд.

більш детальна карта тут

В сам Серфаус автомобілі пропускають тільки по перепустках, самих мешканців Серфауса та можливо тих хто оплатив там житло, тому ми вивантажуємось на великій стоянці перед вїздом, купуємо скіпаси та їдем до вагонів на метро 4 зупинки.

Доречі однією з особливостей курорту (як для мене то в перший день було дуже не звично, так щоб не сказати більше) є маркування трас не номерами, що більш звично для Австрії, а назвами на кшталт Італії.

Для початківців ідеально підходить катання в районі витягів Familienbahn та 4-х крісельного Alkopf. Тут також досить багато дітей. З огляду на це ми зразу піднімаємось наступними вагонами на Lazid 2351m. Зона катання складається з червоних та чорних спусків, особливо хотілось би відмітити Lazid-Nord-Abfahrt та Scheidabfahrt, не поганою повинна бути чорна Lazid x-dream проте нам не повезло, вона була закритою. 

Далі рухаємось в напрямку Pezid 2770m особливо рекомендую північно орієнтовані чорні Pezid-Vertikal та Pezid-Abfahrt

Без сумніву одні із кращих трас над Серфаусом. Зона катання в районі витягів Minderslift та Arrezjochbahn особисто мені не сподобалась

Далі буде

Общая статистика:
Данное сообщение еще никем не оценивалось

Голосующий
Оценка
Объяснение причины оценки сообщенияПожалуйста, кратко опишите причину, по которой Вы ставите такую оценку сообщению.
Оценки сообщений без указания уважительной причины будут считаться нарушением правил
и наказываться лишением права на оценку сообщений.

Длина комментария не более 300 символов.
Осталось   символов