Реєстрація на:


  
Новичкам
сюда!
мой профиль | | FAQ
  Слежение за ответами в этой теме   
SKIER - FORUM   » Фан-клуб "ЗИМНИЙ ФРИСТАЙЛ"   » Аблаєв перехопив естафету у Кравчука: він восьмий в Америці - Добавить в закладки
 
Автор Тема: Аблаєв перехопив естафету у Кравчука: він восьмий в Америці
<<Ann>>
Без регистрации
Сообщение №0, отправлено 16 Янв 2005 13:00
Отправить ответ   Ответить по тексту <<Ann>>    Редактировать/удалить сообщение

Стрибали в калюжу?
В американському Лейк-Плесіді пройшов четвертий етап Кубка світу з фрістайлу (лижної акробатики). Найкраще з українців виступив 25-річний мукачівець Енвер Аблаєв, який посів восьме місце (114.81 балів). Запорукою його успіху стало відмінне виконання не дуже складного стрибка.
Через погані погодні умови змагання розпочалися із тригодинним запізненням. Дощ і мокрий сніг перетворили зону приземлення на велику калюжу. Щоб не ризикувати здоров’ям учасників етапу, організатори обмежилися проведенням однієї спроби. Не дуже вдало виконали її миколаївець Ігор Ішутко та мукачівець Станіслав Кравчук, які у підсумковому протоколі розташувалися на 20-му та 21-му місцях. А свою першу у цьому сезоні кубкову перемогу здобув росіянин Дмитро Архіпов (126.60 балів). Він робив свої перші кроки до успіху в Узбекістані. Коли на початку 90-х років там перестали опікуватися спортом, він разом з тренером Анатолієм Мазуром та ще кількома фрістайлістами, серед яких були також Станіслав Кравчук та Енвер Аблаєв, переїхав в Україну. Проте не витримавши фінансової скрути і експериментальних методів підготовки тодішнього головного тренера української збірної Костянтина Данілова, він втік до Росії. Виступаючи під прапором цієї країни, Дмитро Архіпов став чемпіоном світу. Разом з ним ряди російської збірної тоді поповнив ще один “біженець” з Узбекістану Дмитро Марущак, який і досі з невідомих причин у протоколах міжнародних змагань фігурує як представник України.
У жіночих змаганнях з лижної акробатики Україну нікому було представляти. А на вищу сходинку п’єдесталу у Лейк-Плесіді зійшла китаянка Ніна Лі, яка на 2 цілих 31 соту бала випередила переможницю попереднього етапу у канадському Тремблані Лідію Ієродіякону з Австралії. За крок від п’єдесталу зупинилася рівнянка Алла Цупер, яка представляє Білорусь.
<<Ann>>
Без регистрации
Сообщение №1, отправлено 16 Янв 2005 13:04
Отправить ответ   Ответить по тексту <<Ann>>    Редактировать/удалить сообщение

Кубок світу. Лейк-Плесід (США)
Жінки
14.01.05. Лижна акробатика
1. Н.Лі (Китай) – 96.56
2. Л.Ієродіякону (Австралія) – 94.25
3. Ш.Ченг (Китай) – 91.94

Чоловіки
14.01.05. Лижна акробатика
1. Д.Архіпов (Росія) – 126.60
2. У.Шолдайс (США) – 123.26
3. Д.Бін (Канада) – 122.15
... 8. Е.Аблаєв (УКРАЇНА) – 114.81
20. І.Ішутко (УКРАЇНА) – 83.02
21. С.Кравчук (УКРАЇНА) – 82.99

Все время: Киевское время
 
Переход на: