SKIER - FORUM
мой профиль | | FAQ
SKIER - FORUM » Анализ рейтинга сообщения

« Возвратиться в тему. »

Анализ рейтинга сообщения
Автор: NatalyBalak
Сообщение:

   Літо у розпалі.....!!!!

Після запрошення «Українського Гірськолижного клубу» на «Вело-тур Замками Львівщини» у захоплюючу 2-денну подорож найкрасивішими місцями Західної України ми були не в змозі не приєднатися і всі сподівання було неперевершено оправдані, подорож була насиченою справжніми екстремальними емоціями від «величних замків, загадкових руїн, ошатних сел. тінистих лісів» до безкраїх полів, розмальованих сезонними зелено-жовто-червоними барвами…  та ВСЕ інше, чим багата наша Україна.

Основна група виїжджала з Києва потягом, з велосипедами, а ми, обмежені малою дитиною обрали авто+вело… Крім того, групу супроводжував автобус для перевезення багажу та спорядження, а також досвідчені інструктори, що додавало всім впевненості у своих вело-туризм-моливостям.

Маршрут огляду був таким:

1 день - Олесько – Пдгірці.

Ночівля у наметовому містечку.

2 день – Золочів - Унів. Отже, першим був Олеський замок, який вразив своєю унікальною колекцією ікон XV-XVIII ст., колекцэю деревяних скульптур XIV-ХІХ ст., у т.ч. роботи «українського Микельанжело» Иоганна Пинзеля, колекцією гобеленів і меблів, живопису та екскурсією від Сергія Харчука. В експозиції є величезне (7,65 м х 7,3 м) батальне полотно Мартино Альтомонте «Битва під Віднем» навіть що не міститься на стіні по висоті й тому частково згорнуте.

Історична довідка (http://castles.com.ua/ol.html): Олеський замок - видатна памятка архітектури і історії XIII-XVIII ст., колиска польських королів та українських гетьманів. Понад шість століть стоїть він на високому пагорбі, як свідок і учасник багатьох подій, що навічно увійшли в історію. По різному складалася доля замку протягом його існування. Був він твердинею і воїном, що до останньої змоги відстоював свою незалежність; був він бранцем, за володіння яким змагались королі; був він розкішним палацом і королівською резиденцією з притаманною їй розкішшю, пихою і підступністю; був він і бунтарем, що виношував плани свого визволення. Сьогодні замок, перетворений на музей, служить своєму народові як скарбниця його історії й культури, втілення його високого духу й таланту. У музеї зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптури, прикладного мистецтва XIV-XIX ст. Серед них - ікони, портрети, натюрморти, великі батальні полотна, меблі, гобелени, значна колекція скульптури львівської школи XIV-XVIII ст. Зусиллями Львівської Галереї мистецтв замку повернуто вигляд, який він мав у XVII ст. Біля підніжжя пагорба причаївся монастир капуцинів будований на кошти Северина Жевуського. Заснування монастиря саме капуцинів було зумовлене тим, що вони найкраще впливатимуть на місцеве населення, схильне до бунтарства. Центральною будівлею комплексу виступає костел св. Антонія, перед яким було розміщено три камяні скульптури св. Марії, Антонія та Онуфрія. Інтерєр костелу був прикрашений роботами Симона Чеховича. На території монастиря, оточеній трьохметровим муром, було два ставки та сад.

   

 

 

   

 

Огляд Підгірського замку було продовжено після 13 км екстремального крутого підйому до самих Підгірців – найчарівнішого куточку середньовічної України.

І там нас "помітили"...

  ] [/URL]

 

 

[IM G]http://s41.radikal.ru/i093/0906/83/7a752278da44t.jpg[/IMG]

 

 

Навіть примхи погоди з тривалим нудним дощем та різке похолодання були фактично не поміченими на тлі чергової цікавої екскурсії у замку..

 

Історична довідка (http://castles.com.ua/gor.html): Підгорецький замок є одним з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Будувався замок під керівництвом відомих архітекторів Андре дель Акви та Гільйом ле Вассера де Боплана в 1635-1640 рр. за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського, одного з найбільших магнатів Речі Посполитої. Пізнішими власниками були Якуб Собєський, Радзивілли, Жевуські. Саме за Жевуських палац називали “польським Версалем”. Потрібно відзначити, що палац хоч і був оточений валами та ровами, мав бастіонні укріплення та власний арсенал, серйозного оборонного значення не мав. Це була парадна резиденція магнатів, а фортифікації мали радше декоративне значення. Місяцями тут лунала оркестрова музика, проводились бали, військові паради, феєрверки. Замок славився вишуканістю інтер’єрів, багатством мистецьких колекцій та численною бібліотекою. Для численних гостей та їх слуг у XVIIІ ст. біля замку збудували корчму-заїзд, яка збереглася й дотепер. Підгорецький заїжджий двір має старий сонячний годинник.      До замкового ансамблю входять – палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами та ровами, а також бароковий костел XVIII ст. Підгорецький замок нині є філіалом Львівської галереї мистецтв. Його бачили всі, або майже всі, хоча, можливо, і не здогадувались, що він розташований в Україні. У фільмі "ДАртаньян і три мушкетери" Підгорецький замок відігравав роль Лувра.

    

 

Насичений інформацією, подіями, враженнями та емоціями день логічно був завершений смачною вечерею від майстрів «туристської» кухні та приємним відпочинком у костра

 

 

 

 

  

 

 

 

Другий день нашої подорожі також був початий з випробування на витривалість – сам підїйом, вилаз з наметів та вдихання ранкового карпатського повітря під проливним дощем – це повний екстрім

Але, після ранкової кави та сніданку з костру на заздрість мрякливій погоді ми вирушили у подальшу заплановану подорож за запасним планом – на мінібусі та авто.

Перший об’єкт був чоловічий монастир під Підгірцями

 

 

 

 

а далі Золочівський замок

 

     Історична довідка (http://castles.com.ua/zolocow.html): Золочів - це чудове невеличке містечко. Золочів вперше згадується у 1441 році, коли польський король Владислав подарував магнату Яну Сенинському кілька десятків сіл, а серед них і Золочів. Свідками багатовікової історії міста є історичні памятки: Миколаївська церква XIV ст. та Воскресенська церква XVII ст.. До споруд галицької ренесансної архітектури належить Вознесенський костел XVIII ст. Місто славиться своїм неповторним шедевром оборонної архітектури - Золочівським замком, спорудженим у стилі бароко у XVI – XVII ст. на зразок цитаделі з бастіонами. Розташований у південно-східній частині міста на горбі Купинка. У XVII - XVIII ст. замок належав Собеським і Радзивіллам. Сьогодні Замок належить Львівській галереї мистецтв. Цікавими для огляду є пізно-ренесансний Великий палац та Китайський палац на подвір’ї замку.  

 

      Далі буде.....

Общая статистика:
Распределение
оценок
сообщения:
0
Оценка -3,  голосов: 0
0
Оценка -2,  голосов: 0
0
Оценка -3,  голосов: 0
0
Оценка +1,  голосов: 0
0
Оценка +2,  голосов: 0
4
Оценка +3,  голосов: 4
-3-2-1 +1+2+3

50 баллов добавлено администратором50 баллов добавлено администратором

Голосующий
Оценка
Объяснение причины оценки сообщения
vasssia
50 баллов добавлено администратором
дякую за звіт, незлЕ
Jolie
+3
Цікава подорож та цікавий звіт :-)
miha181
+3
спасибо за рассказ, очень интересно тем более, что сам собираюсь проехаться по замкам. И еще раз убеждаюсь, что плохой погоды не бывает.
Krava
+3
молодцы!!!
ANNDY
+3
...хотел тоже поехать, но саму вылазку проффтыкал 8( ...спасибо за "виртуальное" путешествие ! ;)



Пожалуйста, кратко опишите причину, по которой Вы ставите такую оценку сообщению.
Оценки сообщений без указания уважительной причины будут считаться нарушением правил
и наказываться лишением права на оценку сообщений.

Длина комментария не более 300 символов.
Осталось   символов