Панорама дня .
Отключить на 15 мин.

Показать - Убрать

Убрать
ЗИМНИЙ ОТДЫХ
ЛЕТНИЙ ОТДЫХ
Города Украины
Куплю-Продам
Проживание
Туры
Попутчики
Трансферы
Безопасность
Вейкбординг
Кайтинг
Отчеты
· Магазины
· Вебкамеры
· Бюро находок
· Книги
· Фото
· Панорама дня

- новые есть!
- новых нет.
Показать - Убрать

Показать - Убрать

Показать - Убрать
Развернуть - Свернуть

Развернуть - Свернуть


Тема закрыта  Тема закрыта
  
Новичкам
сюда!
мой профиль | | FAQ

 
Слежение за ответами в этой теме   
SKIER - FORUM   » ЗИМНИЙ ОТДЫХ   » Только с Драгобрата !!! (Страница 86) - Добавить в закладки
Страница: <<  >>  >l  
Автор Тема: Только с Драгобрата !!!
ANNDY
Завсегдатай (#417)
Файне_місто...
Отчеты
Рейтинг: 1442


Оценить сообщение!
Сообщение №2126, отправлено 08 Мая 2007 10:56

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для ANNDY   Email ANNDY   Отправить новое частное сообщение ANNDY   Редактировать/удалить сообщение

Цитата:
Оригинал отправлен -Serg-:

Оаза испортилась однозначно.... причем как-то очень быстро, за год


Господа, прозьба наполнять народным роптанием и негодованием..!
ссылка

Petr
Заблокирован (#1757)
Сообщение №2127, отправлено 08 Мая 2007 12:16

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для Petr   Email Petr   Отправить новое частное сообщение Petr   Редактировать/удалить сообщение

То Alexis
Да, Леша, сам охренел.

Пороюсь и удалю все оды в честь Оазы, дабы невинные не пострадали. В теме от ANNDY о рекламациях описал те "аномалии" с которыми столкнулся в сим "чудном" месте.   Может прошлый раз я ездил кататься, и не замечал, а может люди поменялись (персонал действительно поменялся)... Да ладно. Я над всем этим давно научился смеяться.

irishhighlander
Завсегдатай (#3122)
Україна, м.льві
Отчеты
Рейтинг: 1544


Оценки сообщения:
Добавлен один балл администратором Оценка -3,  голосов: 0 Оценка -2,  голосов: 0 Оценка -1,  голосов: 0 Оценка +1,  голосов: 0 Оценка +2,  голосов: 0 Оценка +3,  голосов: 3
Сообщение №2128, отправлено 08 Мая 2007 12:18

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для irishhighlander   Email irishhighlander   Отправить новое частное сообщение irishhighlander   Редактировать/удалить сообщение

Таксс.... Починалось все сумно та невесело. Вже з минулого четверга стало ясно, що погодою Драгобрат на вихідних особливо балувати не збирається :) Ще й чутки нехороші дійшли, що підйомник біля курятні здох і черги там кілометрові. Але переважна частина компанії все таки вирішила ризикнути, так що кворум на орендований зі Львова бусик набрався і в ніч з п'ятниці на суботу ми таки виїхали.

Мені сам виїзд дався з особливим скрипом, тому що п'ятничний вечір з "водінням кози" львівськими барами і змішуванням кількох сортів пива з сорокаградусною дзигівською медовухою ручної роботи сильно дався взнаки. Додому я повернувся близько першої вночі, а вже в третій виходив з дому на точку виїзду.

Пів дороги поперемінно боровся з свіжим бодуном і намагався дивитись бадьоре лижно-сноубордове відео з DVD-шок взятих в дорогу. Далі своє взяв здоровий сон, і незважаючи на колонку прямо над вухами я прокинувся аж на Закарпатті, вже за Яблуницьким перевалом. Спросоння сильно здивувався, коли в Лазещині ми замість поїхати далі по трасі звернули на грунтовку до Козьмещика - "Ми що, на Петрос?!!" :)) Але все виявилось прозаїчніше - ми просто за лижами одної з учасниць залишеними на дачі біля КПП в Лазещині заїхали. І продовжили дорогу в Ясиню.

На горі були близько 11-ї. Поселились в цибуленківській хатці, де нас чекав наш передовий дозор - троє ужрогодців, які приїхали на день раніше. Разом вийшла дружня душевна львівсько-франківсько-ужгородська компанія з 16 чоловік, яка на вихідні монопольно зайняла цибуленківську хату :)

Перекусили з дороги, випили за успішне прибуття і за гарне продовження та й коло 12-ї пішли на гору.

Було досить хмарно, але без дощу і з непоганою видимістю

на лижах, в червоно-синій куртці - скіерянин in search :)

Покриття в принципі було непогане, так що каталось добре. Правда в ялиночки вже не їздили, бо з тої сторони кулуару все конкретно підтануло.

Черг не було, незважаючи на те, що в ці дні на Драгу відбувався фестиваль "Адреналін". Постійно ходити пішки від "Курятні" до середнього "Допельмайра" було не з руки, тому до фестивальної сцени навідувався нечасто, але дещо цікаве там застав :)

Наприклад картину "народження бордерші"

    

Молодша сестра друга, що приїхав покататись і фестиваль на відео знімати, під наглядом брата вперше стала на його дошку :))

А позатим... Не склався трохи той фестивль - народу малувато було.

Але.... Діджеї діджеїли,

 в "Курятні" наливали, наметове містечко, хоч і маленьке, але стояло

так що усьо путьом :))

Катався десь до п'ятої, а потім, коли все таки пішов дощ, змінив сноубординг на колибінг :)) Небезалкольна вечеря з їдальні на другому поверсі плавно перетекла  на перший поверх в бар. Миле спілкування поєднане з дегустуванням різноманітних спиртних напоїв затяглося до ночі. Роковий концерт ми благополучно пропустили. Потім невелика група найстійкіших сходила ще до сцени на дискотеку. Але довго ми там не затримались, і близько першої ночі повернулись на базу, спати.

Розбудив над ранком дощ, який відчайдушно барабанив по підвіконнику. "Ну все, от і покатались" подумав я, і ліг спати далі.

Але все виявилось не так вже й погано. Дощ до ранку припинився. В компанії знайшовся Юрій, так що сніданок поєднався з початком святкування його Дня Ангела :) Злегка опохмелені і підбадьорені вийшли на гору.

Приємна несподіванка - схил в Бідного відратрачений і присипаний селітрою. Покриття рівне, жорстке і як для весни - ідеальне. Катання - супер!

Та й погода непогана. Хмари й туман внизу, під нами, краса навколо. Правда фотки вийшли не дуже - світла і майстерності фотографа виявилось малувато. Але виглядав ранок десь так:

Далі погода постійно мінялась. То навіть виглядало сонце, то починав йти дощ. Нарід потрохи підтягнувся на гору. Близько 11-12 на "Допельмайрі" навіть зібралась черга. Але невелика, десятихвилинна приблизно.

Потім дощ посилився, вершину почало затягувати хмарою. Народ змило з гори в навколишні бари. Черга пропала взагалі. Катався мало не в гордій самотності :))

День в цілому виявився досить продуктивним - з 10 до 13:45 - 15 чи 16 спусків, при чому 6-7 з них - в останню годину-півтори, вже в тумані і під зливою :) Екстрім, однако, враховючи, що дощ на селітрованій трасі змив кашку зверху і на частині траси залишиівся майже лід :)

Ще одна маленька несподіванка - мене бугельники вже в лице знають - "Привіт! Ти коли вже сезон накінець закриєш? :))"

Зійшов з траси тільки коли наклалось кілька факторів - видимість впала мало не до нуля, дощ перейшов в зливу, лапи відвалюватись почали і час виїзду додому критично наблизився :)

Переодяглись, пообідали, спакувались, почали виходити до машини. Аж тут - сонце! :)

Символіча така зміна погоди - "сезон закінчився - хай живе новий сезон"

Ми сюди ще повернемось. Сюди неможливо не повернутись :)

А далі... ГАЗ-66-Ясиня-бус-коньяк-горілка-перевал-франківська область-Франківськ-львівська область-горілка-Бібрка-Львів. До Львова повернулись між 9-ю та 10-ю вечора. У нас саме День Міста святкували. Я ще на джазовий фестиваль "Флюгери Львова" встиг.

Джаз-двір Ратуші-дощ-медівка-пиво-закуліси філармонії.... Але це вже зовсім інша історія. Так що тойво... От і казочці кінець, а хто слухав, тобто дочитав - молодець :)

ANNDY
Завсегдатай (#417)
Файне_місто...
Отчеты
Рейтинг: 1442


Оценить сообщение!
Сообщение №2129, отправлено 08 Мая 2007 13:46

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для ANNDY   Email ANNDY   Отправить новое частное сообщение ANNDY   Редактировать/удалить сообщение

2 irishhighlander
...а що турнікети вже забрали - в мене ще 2 картки недоїзжених лишилось !
irishhighlander
Завсегдатай (#3122)
Україна, м.льві
Отчеты
Рейтинг: 1544


Оценить сообщение!
Сообщение №2130, отправлено 08 Мая 2007 13:56

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для irishhighlander   Email irishhighlander   Отправить новое частное сообщение irishhighlander   Редактировать/удалить сообщение

Цитата:
Оригинал отправлен ANNDY:

2 irishhighlander...а що турнікети вже забрали - в мене ще 2 картки недоїзжених лишилось !

Турнікет забрали тільки коло курятні - ВЛ-1000 здохла з кінцями, до наступного сезону. За чутками - майстер звільнився і ремонтувати підйомник нікому було. Працював в Бідного тільки середній підйомник - "Допельмайр", той що найвищий. Там турнікети стояли і все працювало. Правда не знаю, чи вони ще до цих вихідних дотягнуть - снігу то вистачить, але народу там вже на цих вихідних небагато було. І у всього персоналу настрій "коли це вже все закінчиться" :)
vasssia
Модератор (#562)
Львів
Отчеты


Сообщение №2131, отправлено 08 Мая 2007 15:04

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для vasssia   Email vasssia   Отправить новое частное сообщение vasssia   Редактировать/удалить сообщение

Дзвонив Бэдному.  Завтра останній день. Після цього знімають бугеля. Працює тіко один бугель. Завтра реальне закриття сезону. 
irishhighlander
Завсегдатай (#3122)
Україна, м.льві
Отчеты
Рейтинг: 1544


Оценить сообщение!
Сообщение №2132, отправлено 08 Мая 2007 15:18

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для irishhighlander   Email irishhighlander   Отправить новое частное сообщение irishhighlander   Редактировать/удалить сообщение

Цитата:
Оригинал отправлен vasssia:

Дзвонив Бэдному.  Завтра останній день. Після цього знімають бугеля. Працює тіко один бугель. Завтра реальне закриття сезону. 

Ну... все десь так як минулого року. Я теж тоді 9-го чи 10-го зранку катався, а в обід закривали Курятню і наступного дня мали бугеля знімати.
Yanek
Завсегдатай (#849)
Хмельницкий

Рейтинг: 655


Оценить сообщение!
Сообщение №2133, отправлено 10 Мая 2007 00:13

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для Yanek   Email Yanek   Отправить новое частное сообщение Yanek   Редактировать/удалить сообщение

Блин! Что делать? Я только собирался на выходные закрывать сезон!

В прошлом году мы еще 13-15 катались , правда у Цыбуленко. У него бугеля еще висят?

 

vasssia
Модератор (#562)
Львів
Отчеты


Сообщение №2134, отправлено 10 Мая 2007 13:35

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для vasssia   Email vasssia   Отправить новое частное сообщение vasssia   Редактировать/удалить сообщение

Бєдний сезон закрив. Обіцяв ПО МОЖЛИВОСТІ крутити на вихідні, але це маоймовірно. Паша вчора крутив, обіцяв дотянути до вихідних, якщо позволить сніг І БУДУТЬ ЛЮДИ. Вчора на горі було 10-20 чоловік.


Тепер тільки серфінг, байкінг, трекінг, рафтінг,.............. Big Grin
ANNDY
Завсегдатай (#417)
Файне_місто...
Отчеты
Рейтинг: 1442


Оценить сообщение!
Сообщение №2135, отправлено 10 Мая 2007 14:11

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для ANNDY   Email ANNDY   Отправить новое частное сообщение ANNDY   Редактировать/удалить сообщение

Цитата:
Оригинал отправлен vasssia:

Бєдний сезон закрив. Обіцяв ПО МОЖЛИВОСТІ крутити на вихідні, але це маоймовірно. Паша вчора крутив, обіцяв дотянути до вихідних, якщо позволить сніг І БУДУТЬ ЛЮДИ. Вчора на горі було 10-20 чоловік. Тепер тільки серфінг, байкінг, трекінг, рафтінг,..............


...якщо Бідний буде крутити - нас буде сабель 10-15 !!!
...хто ще їде ???

Взагалі подібна ситуація повторюється з року в рік: на 1 травня відпочивачі товчуться як "оселедці в бочці" а згодом - сніг пропадає та тане даремне !!!

irishhighlander
Завсегдатай (#3122)
Україна, м.льві
Отчеты
Рейтинг: 1544


Оценить сообщение!
Сообщение №2136, отправлено 10 Мая 2007 14:43

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для irishhighlander   Email irishhighlander   Отправить новое частное сообщение irishhighlander   Редактировать/удалить сообщение

Цитата:
Оригинал отправлен vasssia:

Бєдний сезон закрив. Обіцяв ПО МОЖЛИВОСТІ крутити на вихідні, але це маоймовірно. Паша вчора крутив, обіцяв дотянути до вихідних, якщо позволить сніг І БУДУТЬ ЛЮДИ. Вчора на горі було 10-20 чоловік. Тепер тільки серфінг, байкінг, трекінг, рафтінг,..............

...вейтінг, дрімінг, дрінкінг :)
Yanek
Завсегдатай (#849)
Хмельницкий

Рейтинг: 655


Оценить сообщение!
Сообщение №2137, отправлено 10 Мая 2007 15:36

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для Yanek   Email Yanek   Отправить новое частное сообщение Yanek   Редактировать/удалить сообщение

Я бы поехал, если наверняка крутить будут... А то пробухать 3 дня ...

Или на Близницу сходить под дождем... Кто-то может это узнать наверняка?

Хотя , я думаю , что даже Цыбуленко и Бедный не знают.

maxima
Завсегдатай (#4733)
Киев

Рейтинг: 129


Оценить сообщение!
Сообщение №2138, отправлено 10 Мая 2007 16:21

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для maxima   Email maxima   Отправить новое частное сообщение maxima   Редактировать/удалить сообщение

Поступила информация, что крутить будут!

мы едим, а Киев куда дальше, чем Хмельницкий, так что не сачковать

До встречи на склоне!!!!

irishhighlander
Завсегдатай (#3122)
Україна, м.льві
Отчеты
Рейтинг: 1544


Оценить сообщение!
Сообщение №2139, отправлено 10 Мая 2007 16:27

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для irishhighlander   Email irishhighlander   Отправить новое частное сообщение irishhighlander   Редактировать/удалить сообщение

Цитата:
Оригинал отправлен ANNDY:

Цитата:Оригинал отправлен vasssia:Бєдний сезон закрив. Обіцяв ПО МОЖЛИВОСТІ крутити на вихідні, але це маоймовірно. Паша вчора крутив, обіцяв дотянути до вихідних, якщо позволить сніг І БУДУТЬ ЛЮДИ. Вчора на горі було 10-20 чоловік. Тепер тільки серфінг, байкінг, трекінг, рафтінг,.............. ...якщо Бідний буде крутити - нас буде сабель 10-15 !!!...хто ще їде ??? Взагалі подібна ситуація повторюється з року в рік: на 1 травня відпочивачі товчуться як "оселедці в бочці" а згодом - сніг пропадає та тане даремне !!!


То ви їдете? На суботу/неділю?
maxima
Завсегдатай (#4733)
Киев

Рейтинг: 129


Оценить сообщение!
Сообщение №2140, отправлено 10 Мая 2007 16:29

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для maxima   Email maxima   Отправить новое частное сообщение maxima   Редактировать/удалить сообщение

ТАК

залишилось викупити попередньо заброньовані квитки на поїзд!!!

irishhighlander
Завсегдатай (#3122)
Україна, м.льві
Отчеты
Рейтинг: 1544


Оценить сообщение!
Сообщение №2141, отправлено 10 Мая 2007 17:08

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для irishhighlander   Email irishhighlander   Отправить новое частное сообщение irishhighlander   Редактировать/удалить сообщение

До речі... зі Львова на ці вихідні ніхто не їде? :)
Yanek
Завсегдатай (#849)
Хмельницкий

Рейтинг: 655


Оценить сообщение!
Сообщение №2142, отправлено 10 Мая 2007 21:54

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для Yanek   Email Yanek   Отправить новое частное сообщение Yanek   Редактировать/удалить сообщение

То когда крутить будут?

Пятницу , субботу, воскресенье? Или только в сбт, воскресенье? Цыбуленко или Бедный то-же?

Снега судя по фоткам там валом, погода то-же будет!

 

shopen
Завсегдатай (#3911)
Львів

Рейтинг: 185

Оценить сообщение!
Сообщение №2143, отправлено 11 Мая 2007 00:51

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для shopen   Email shopen   Отправить новое частное сообщение shopen   Редактировать/удалить сообщение

+10 осіб на ці вихідні у Цибуленка.
А скільки в нього підйомчик коштує, не підкажете?
ANNDY
Завсегдатай (#417)
Файне_місто...
Отчеты
Рейтинг: 1442


Оценить сообщение!
Сообщение №2144, отправлено 11 Мая 2007 01:00

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для ANNDY   Email ANNDY   Отправить новое частное сообщение ANNDY   Редактировать/удалить сообщение

...особисто Бідний поклявся що в суботу-неділю крутити будуть ! , у Паші теж будуть крутити !
ВСІ НА ДРАГОБРАТ !!!

[ 11 Мая 2007: Сообщение исправлено: ANNDY ]

ANNDY
Завсегдатай (#417)
Файне_місто...
Отчеты
Рейтинг: 1442


Оценить сообщение!
Сообщение №2145, отправлено 11 Мая 2007 01:19

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для ANNDY   Email ANNDY   Отправить новое частное сообщение ANNDY   Редактировать/удалить сообщение

Цитата:
Оригинал отправлен irishhighlander:

До речі... зі Львова на ці вихідні ніхто не їде?


...знаю як мінімум двох...

Цитата:
Оригинал отправлен shopen:

+10 осіб на ці вихідні у Цибуленка.А скільки в нього підйомчик коштує, не підкажете?- якщо один то 10грн. , а якщо 50 - то ,здається ,по 4грн.
Alexander Smirnov
Завсегдатай (#540)
Винница
Отчеты
Рейтинг: 1368


Оценить сообщение!
Сообщение №2146, отправлено 11 Мая 2007 09:15

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для Alexander Smirnov   Email Alexander Smirnov   Отправить новое частное сообщение Alexander Smirnov   Редактировать/удалить сообщение

Цитата:

 

Господа, прозьба наполнять народным роптанием и негодованием..!
ссылка


 

Прочитал, принял к сведению даже сам накропал чего-то. Но вот изменится ли что нибудь от нашего народного роптания?

Alexander Smirnov
Завсегдатай (#540)
Винница
Отчеты
Рейтинг: 1368


Оценить сообщение!
Сообщение №2147, отправлено 11 Мая 2007 09:21

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для Alexander Smirnov   Email Alexander Smirnov   Отправить новое частное сообщение Alexander Smirnov   Редактировать/удалить сообщение

Кстати Эннди все это надо бы в "Черный список экстремала" а то до "Проживания "не все добираются!
ANNDY
Завсегдатай (#417)
Файне_місто...
Отчеты
Рейтинг: 1442


Оценить сообщение!
Сообщение №2148, отправлено 11 Мая 2007 11:55

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для ANNDY   Email ANNDY   Отправить новое частное сообщение ANNDY   Редактировать/удалить сообщение

Цитата:
Оригинал отправлен Alexander Smirnov:

Кстати Эннди все это надо бы в "Черный список экстремала" а то до "Проживания "не все добираются!


...можно и там и там , но тему "Черный список экстремала" нужно ещё поискать - а "грабли" висят вверху , кто ищет жильё и не ленивый - обязательно посетит , вот и будет польза от нашего "роптания"

ANNDY
Завсегдатай (#417)
Файне_місто...
Отчеты
Рейтинг: 1442


Оценить сообщение!
Сообщение №2149, отправлено 11 Мая 2007 13:07

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для ANNDY   Email ANNDY   Отправить новое частное сообщение ANNDY   Редактировать/удалить сообщение

Ауу ! И что !!! на Драгобрат никто не едет !!?
Didi :]
Завсегдатай (#5149)
Львiв
Отчеты
Рейтинг: 259


Оценить сообщение!
Сообщение №2150, отправлено 11 Мая 2007 13:38

Тема закрыта  Тема закрыта    Профайл для Didi :]   Email Didi :]   Отправить новое частное сообщение Didi :]   Редактировать/удалить сообщение

Львів'яне, якщо хтось збирається на Драг на авто і має вільні місця у машині - відгукніться!!!! Є, щонайменш, двоє бажаючих. Врятуйте спраглі снігу душі
Все время: Киевское время
Страница: <<  >>  >l  
Переход на:На основную страницу | Администратор